Hakkımızda

ـــــ Sarkan Sanayi Grubu Hakkında

2020 yılında özel sektöre güvenerek ve girişimcilik ruhundan yararlanarak “Mohammad Cheraghi” tarafından kurulmuş olan Serkan Sanayi Grubu, araba parça ve hizmetleri alanında öncü firmalardan oluşmaktadır.

Serkan Sanayi Grubu olarak, kendimizi dünya otomobil parçaları endüstrisinde ana aktör olarak tanıtmak amacıyla, eskiliğimize ve özgünlüğümüze güvenerek ve Serkan Sanayi Grubu’nun kurucusu, rahmetli Hooshang Cheraghi’nin yüce düşüncelerinden ilham ederek kaliteye bağlı bir sistem oluşturmaya çalışıyoruz.

ـــــ faaliyetler

Tasarım ve üretim

İran pazarındaki en ünlü markalardan biri olan Serkan Sanayi Grubu, İran'da otomobil sektörü için her türlü filtre ve sıvı (yağ, temizleyiciler vb. dâhil) tasarlamakta ve üretmektedir.

Küresel pazarlara ihracat

Gerekli standartlara sahip olan Serkan Sanayi Grubu, tecrübeli personeli ve uzmanları sayesinde teknik bilgi birikimi ve modern makinelerden yararlanarak Ortadoğu ve dünya pazarlarındaki payını genişletmektedir.

Hizmetler

Grubumuz, çeşitli binek ve iş araçlarına hizmet verecek düzenli ve özel bir sistem oluşturmaya çalışmakta olup, nihai tüketici ile doğrudan iletişim kurmak ve standartlara uygun araç hizmeti vermek için farklı hizmet bölümlerinden oluşmaktadır.

Araştırma ve Geliştirme

Serkan Sanayi Grubu, kendini geliştirmek, ürün ve süreçlerle ilgili yeni bilgileri keşfetmek ve pazar ihtiyaçlarını karşılamak için uluslararası kalite düzeyinde yeni ve gelişmiş hizmetler sunabilmek için bilgilerini uygulamak amacıyla araştırmalarına devam etmektedir.

satış

Grubumuz, İran filtre yapımı sektöründeki yarım asırlık tecrübesi ve ürünlerinin otomobil parçaları pazarı tarafından ilgi görmesi sayesinde İran içindeki satış pazarında geniş bir paya sahip olmuştur.

İş şeffaflığı

Serkan Sanayi Grubu'nun birinci önceliği, müşterilerle şeffaf bir iletişim kurarak, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını standartlara göre daha kolay karşılamaya çalışmak ve tüm hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamaktır.

ـــــ Vizyon ve Misyon

Serkan Sanayi Grubu, kendini bölge ve dünya otomobil parçaları endüstrisinde ana aktör olarak tanıtmak amacıyla, eskiliğine ve özgünlüğüne güvenerek kaliteye bağlı bir sistem oluşturmaya çalışıyor.

Grubumuz, enerji üretimi ve satışı ve ilgili sektörlere yatırım yapma kabiliyeti sayesinde, uluslararası otomobil sektörünün büyümesi ve mükemmelliği için etkin faaliyetlerde bulunmayı ve kendisini dünya pazarlarında bir FMCG olarak tanıtmayı hedeflemektedir.